Пізні сорти

СФГ “Яблуневий сад” займається вирощуванням та продажем яблук найпопулярніших сортів, які користуються популярністю у споживачів:

Ренет Симиренко

яблука - Симиренко

Сорт вітчизняної селекції, який уже багато років залишається популярним серед споживачів завдяки своїм неперевершеним смаковим якостям. Плоди світло-зеленого кольору, при тривалому зберіганні жовтіють. Період дозрівання та початку продажу – початок жовтня.

Голден Делішес

яблука - Голден Делішес
Сорт, з яким за популярністю серед покупців можуть позмагатися мало які яблука. Завдяки своєму ніжному, насиченому смаку Голден полюбляють, як дорослі так і діти, а отже з реалізацією у Вас (оптових покупців) не виникне жодних проблем. Початок продажу: кінець вересня – перша половина жовтня.

Джонаголд

яблука - сорт Джонаголд
Сорт отриманий шляхом схрещування таких сортів як Голден Делішес і Джонатан – від чого власне і назва. Яблука цього сорту мають привабливий жовто-зелений, з оранжевим відтінком, колір та неперевершений кисло-солодкий смак, у якому усі відчувають невловимі нотки інших фруктів. Сорт прекрасно підходить для використання в кулінарії. Довго зберігається та чудово транспортується. Період дозрівання та початку продажу – перша половина жовтня

Айдаред

яблука - сорт Айдаред

Яблука цього сорту мають кисло-солодкий, яскраво виражений смак. Колір оранжево-жовтий з яскраво червоним рум’янком на більшій частині плоду. Шкірка тонка та має легкий восковий наліт. Без додаткового охолодження може зберігатися до весни. Висока транспортабельність. Чудово підходить для виготовлення соку.

Залишити відповідь