Пізні сорти

СФГ “Яблуневий сад” займається вирощуванням та продажем яблук найпопулярніших сортів, які користуються популярністю у споживачів:

Ренет Симиренко

яблука - Симиренко

Сорт вітчизняної селекції, який уже багато років залишається популярним серед споживачів завдяки своїм неперевершеним смаковим якостям. Плоди світло-зеленого кольору, при тривалому зберіганні жовтіють. Період дозрівання та початку продажу – початок жовтня.

Голден Делішес

яблука - Голден Делішес
Сорт, з яким за популярністю серед покупців можуть позмагатися мало які яблука. Завдяки своєму ніжному, насиченому смаку Голден полюбляють, як дорослі так і діти, а отже з реалізацією у Вас (оптових покупців) не виникне жодних проблем. Початок продажу: кінець вересня – перша половина жовтня.

Джонаголд

яблука - сорт Джонаголд
Сорт отриманий шляхом схрещування таких сортів як Голден Делішес і Джонатан – від чого власне і назва. Яблука цього сорту мають привабливий жовто-зелений, з оранжевим відтінком, колір та неперевершений кисло-солодкий смак, у якому усі відчувають невловимі нотки інших фруктів. Сорт прекрасно підходить для використання в кулінарії. Довго зберігається та чудово транспортується. Період дозрівання та початку продажу – перша половина жовтня

Айдаред

яблука - сорт Айдаред

Яблука цього сорту мають кисло-солодкий, яскраво виражений смак. Колір оранжево-жовтий з яскраво червоним рум’янком на більшій частині плоду. Шкірка тонка та має легкий восковий наліт. Без додаткового охолодження може зберігатися до весни. Висока транспортабельність. Чудово підходить для виготовлення соку.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.