Ранні сорти

СФГ “Яблуневий сад” займається вирощуванням та продажем яблук ранніх сортів, які починають дозрівати уже з першої половини літа:

Ерлі Женева

яблука - сорт Ерлі Женева

Сорт в Україні ще мало розповсюджений та новий, але він просто вражає своєю скоростиглістю (на тиждень-два дозріває раніше за всім відому Папіровку (Білий налив)). Яблука мають дуже привабливий товарний вигляд, що в поєднанні з чудовим ароматним смаком не дають йому залежатись у продавців.

Пірос

яблука - сорт Пірос

Яблука сорту Пірос мають жовтий колір з яскраво-червоним рум’янцем на більшій частині поверхні, що надає їм дуже привабливого товарного вигляду. М’якоть щільна та дуже соковита. Смак кисло-солодкий з яскраво вираженими карамельними нотками. Період дозрівання настає в кінці липня – на початку серпня.

Целесте

яблука - сорт Целесте

Плоди сорту Целеспе мають яскравий, жовтогарячий колір з помаранчево-червоним рум’янцем, що надає їм привабливого вигляду. М’якоть жовта, хрустка та соковита. Яблука мають дуже ароматний кисло-солодкий смак. Дозріває у другій половині серпня.

Ембессі

яблука - сорт Ембессі

Яблука яскраво-червоні та дуже привабливі на вигляд. М’якоть хрустка, соковита, кремового кольору та має насичений солодкий смак з медовими відтінками. Сорт чудово підходить як для споживання у свіжому вигляді, так і для приготування соку. Дозріває в кінці серпня

Слава Переможцям

яблука - сорт Слава Переможцям

Сорт вітчизняної селекції, який багато десятиліть не втрачає своєї популярності серед споживачів. Володіє приємним кисло-солодким смаком та є надзвичайно соковитим, що дозволяє використовувати його для виготовлення соку. Період дозрівання та продажу – кінець серпня-початок вересня.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.